Joe Blog

Johannesburg Events Weblog

What: 🎵 Rondomtalie met Anna Davel by Kleuterzone Kids Fest

Rondomtalie met Anna Davel by Kleuterzone Kids Fest

https://www.quicket.co.za/events/255590-rondomtalie-met-anna-davel-by-kleuterzone-kids-fest/

When:

Where: 🕳 Die Groot Verhoog, Reddford House, THe Hills, Pretoria

How much:

🎟️ R120.00Quicket

Rondomtalie met Anna Davel (Afrikaanse produksie)

Dis tyd om die stokkerige arms en bene weer goed los te maak, die stemme op te warm en lekker te kom saamsing, dans, lag en kuier in Rondomtalie. Anna Davel vertel stories en sing haar gunsteling-kinderliedjies, en Schoemé Steenkamp van PuppeTrix bring vir Trix en al die Poppekas-storiekarakters saam om die oggend vol avontuur te maak.

Die produksie bevat liedjies van ’n Ghoema- en Tempo-benoemde CD, In die land van Kammalielie, sowel as nuwe liedjies van die bundel en CD deur Jaco Jacobs, Rondomtalie. Die boek is ’n samestelling van 30 van Jacobs se beste kleuterverse, met musiek geskryf deur Anna Davel.

Bekendes:Anna Davel en Schoemé Steenkamp

Plek:Groot Verhoog by Reddford House, The Hills in Pretoria

Vertoningstye en datums: 31 Mei om 09:301 Junie om 14:30

Kaartjieprys: R120

Die prys sluit algemene toegang tot die feesterrein in.

Gratis toegang vir kinders onder 18 maande. Kind mag nie n sitplek opneem en moet op ouer se skoot sit

ANDER PRODUKSIES BESKIKBAAR:

General Access (R80): https://www.quicket.co.za/events/255558-general-access- kleuterzone-kids-fest/

Alice in Wonderland (R120): https://www.quicket.co.za/events/255591-alice-in- wonderland-at-kleuterzone-kids-fest/

Rondomtalie met Anna Davel (R120): https://www.quicket.co.za/events/255590-rondomtalie-met-anna-davel-by- kleuterzone-kids-fest/

Liewe Heksie en die Rolskaatse (R120): https://www.quicket.co.za/events/255927-liewe-heksie-en-die-rolskaatse-by- kleuterzone-kids-fest/

Pumpkin Finds Her Kindness (R120): https://www.quicket.co.za/events/255931-pumpkin-finds-her-kindness-at- kleuterzone-kids-fest/

Marinda Kook (R150): https://www.quicket.co.za/events/235847-marinda-kook-by- kleuterzone-kids-fest/

We are committed to protecting your right to privacy, please visit our Privacy Portal on https://www.media24.com/group-privacy-portal/ for more details on how Media 24 processes your personal information in accordance of the Protection of Personal Information Act 4 of 2013